WiFi Smart Termostats pie Sienas Stiprināmie Ūdens Zemgrīdas Apkures Temperatūras regulators Strādā ar Alexa, Google Home

€44.95 €76.20

Komplekts satur vienu uztvērējs, kas ir savienots ar gāzes katlu vai zemgrīdas ūdens vai elektriskās apsildes sistēmas,un citi pie sienas stiprināmie kontrolieris, kas ir WiFi versiju pieder smart funkcijas.Un divi ir saistīti ar RF frekvences.(Piezīme:kontrolieris ir USB powered, vai Akumulatora barošanu.Ir divu veidu termostats:ir gāzes katls un zemgrīdas ūdens apkure sistēmas,un citi ir zemgrīdas elektriskā apkures sistēma.) 2.Smart Home Saderīgs: Darbs ar Alexa, Google, Home,IZM Termostatu, piedāvā visvairāk komfortablu temperatūru jūsu māju, ja jūsu rokas nav brīvas, izmantojot balss kontroli. 3.Smart Tālrunis, Tālvadības pults: Attālināti kontrolētu mājas temperatūru, lai sasniegtu modernu komfortu, izmantojot savu Smart App,viegli darboties uz savu viedo telefonu jebkurā vietā, kur ir.Un jūs pat varat attālināti bloķēt, termostats, tāpēc nekādas izmaiņas var veikt. 4.Nedēļas Programmējams :Nodrošina pilnu auto programmas vai manuāli iestatīt 6+1,5+2 un 7 dienas nedēļā grafiks 6 reizes periodā,nodrošinot jūs armaksimālais ērtības atšķirīga situācija.Datu atmiņu, kad jauda ir izslēgta.Bez tam,ir brīvdienu režīms nav obligāti, lai jūs varētu baudīt vairāk komfortabla temperatūra brīvdienās. 5.Ģimenes Koplietošanas: Ierīces, dalīties ar jūsu ģimenes locekļiem, lai kontrolētu mājas temperatūru, izmantojot smart phone, kopā.Visu var baudīt papildu komforta temperatūras.

WiFi Smart LCD 5.A pie Sienas Stiprināmie Gāzes apkures Katlu, Ūdens, Elektriskā Ano d erfloor Apkures Temperatūras regulators Digitālo Nedēļas Programmējams Termostats Sienas Uzstādīts Darbu ar Alexa, Google Home

Ar MoesHouse

Uzmanību: HY09-GBWRW Elektriskās Apsildes

HY09-GCWRW par Ūdens, Apkures, Gāzes apkures Katlu

Produkta Iespējas:

1. Komplektā ar vienu Uztvērēju un viens Kontrolieris : gāzes katla termostatu, kas ir ar LCD digitālo displeju un vienkārši lasīt .Parametrs:

Jauda: Saņēmējs:230VAC 50/60HZ

Termostats: USB barošanas/4*AAA Baterijas

Pls izņemiet baterijas, ja USB strāvas strādā.

Displeja precizitāte: 0,5°C

Izolācijas stāvoklis: Normālā vidē

Zonde sensors: NTC(10k)1%

Darbojas programma: Iestatīt uz 1 nedēļu, kā ciklu

Kontakta jauda: 5A/250V(WW);16A/250V(MĒS)

Jauda: Slēdzis, relejs

Darba vide temperatūra: 0~70°C

Uzstādīšana: pie Sienas piestiprinātās vai akumulatora sēdeklis

Temperatūras regulēšana: 5~35°C

Izmērs(mm):130*90*25

Iepakojums Saraksts:

1 * Termostats. (Divu veidu nav obligāts)

1 * Uztvērējs.

2 * Skrūves.

1 * Lietotāja Rokasgrāmata.

2 * Turētājs

1 * USB

Q&A: 1.J:Kāda ir saikne pārraidi starp uztvērēju un kontrolieris?Ir uztvērējs bezvadu vienu?

A:Tie ir saistīti ar RF frekvence un uztvērējs nav WiFi versijā,bet pārzinis ir WiFi versija, kas var vadīt, izmantojot Smart Dzīves App un balss komandu. 2.Q:Vai tas ir darbs ar Alexa balss kontroles?

A:Jā,tā ir saderīga ar Amazon Alexa,kā arī Google Palīgs bezmaksas balss kontroli. 3.Q:vai es Varu izmantot šo ar savu elektrisko zemgrīdas apkures sistēmā?

A:ir divas iespējas ar gāzes katls un ūdens zemgrīdas apkure un elektriskā ierīkota apkures sistēma, lai jūs varētu izvēlēties,lūdzu, pārbaudiet tā modeļa izvēlaties, pirms pasūtījuma.

4.J: vai Var kontrolieris ir karājās pie sienas?

A: Jā, kontrolieris ir pie sienas stiprināmie veids,lai to varētu pakārt pie sienas.Un tur ir divas mazas iekavās paketes, lai jūs varētu saglabāt to stāvēt uz galda, bāzes .


 • Zonde sensors: NTC(10k)1%
 • Izolācijas stāvoklis: Normālā vidē
 • termostats: USB barošanas/4*AAA Baterijas Pls izņemiet baterijas, ja USB strāvas
 • Izmērs(mm): 130*90*25
 • Displeja precizitāte: 0.5 grādiem pēc Celsija
 • Uzstādīšana: Pie sienas piestiprinātās vai akumulatora sēdeklis
 • Temperatūras regulēšana: 5~35degrees pēc Celsija
 • Jauda: Saņēmējs
 • Zīmola Nosaukums: MoesHouse
 • Darbojas programma: Iestatīts uz 1 nedēļu, kā ciklu
 • Kontakta jauda: 5A/250V(WW)16A/250V(MĒS)
 • Izejas: Slēdzis, relejs
 • Darba vides temperatūra: 0 ~ 70 grādiem pēc Celsija

Tagi: smart home, kontroles temperatūra, termostats wifi, termostats, centrālo termostatu, wifi, ciparu termostats, ciparu termostats controler, sonoff slēdzis, durvju tuya smart, homekit slēdzis.

Jūs varat arī patīk