Optisko Zīmējumu BoardTracing Rasējamais Dēlis Mākslinieks, Zīmēšanas Valdes Ieskicējot Instrumenti, Kopēt Glezniecības Mākslas Dāvanu Komplekts Optisko Rasējamais Dēlis

€9.61 €15.02

Optisko Zīmējumu BoardTracing Rasējamais Dēlis Mākslinieks, Zīmēšanas Valdes Ieskicējot Instrumenti, Kopēt Glezniecības Mākslas Dāvanu Komplekts Optisko Rasējamais Dēlis

Aizzīmju Punktiem: 1、【Principu Optisko Attēlu] aicina: optisko zīmējumu valde pieņem optisko attēlu princips izdarīt, ne projekcijas, bet caur objektīvu, lai novērotu, zīmēšanas attēlus, kas iesniegti uz zīmēšanas papīra.

2、【Atbalsta Tālruņu un Tablešu] aicina: iekavās pievienots optisko izsekošanu, valde var samontēt ātri un viegli, un atbalsta Android un iOS, mobilo tālruņu un tabletes, izmantojot dažādus līmēšana metodes.

3、VIEGLI DARBOTIES: Jūs varat lejupielādēt APP, importēt attēlu, novietojiet tālruni uz plaukta, un tad jūs varat sākt glezna bez zīmēšanas iemaņas.

4、【Liels Skiču Rīks & Gift] aicina: Šī skice vednis optisko zīmējumu projektoru palīdz attīstīt roku-acu koordināciju un pamata zīmēšanas prasmes, bērni, pieaugušie, iesācēji, komiksi/anime krāsošana entuziasti, utt.

5、【Modernizētas Produkti] aicina: Mēs varam uzlabot rasējamais dēlis, kas padara to var turēt daudz pildspalvas.Jaunais materiāls ir vairāk izturīga, lūdzu, jūtieties brīvi, lai izmantotu to.

Optisko zīmējumu valde pieņem optisko attēlu principu atbalsta glezna, tā ir lieliska dāvana un ieskicējot rīks bērniem, pieaugušajiem, iesācējiem un komiksi/anime krāsošana entuziasti, utt.

Produkta Iespējas:

✔Mūsu izsekošanas dēlis ir izgatavots no optiskās šķiedras pārklājumu Objektīva un augstākās kvalitātes ABS plastmasas.

✔Palīdz attīstīt roku-acu koordināciju un pamata zīmēšanas iemaņas.

✔Jūs varat importēt savas mīļākās bildes, atbilstoši jūsu vēlmēm un veikt bezmaksas gleznas.

✔Sniedz iespēju mācīties bērniem vai pieaugušajiem, kuri nav pamats krāsošana.

✔Pa optisko zīmējumu valdes atpūsties sevi, atbrīvot no stresa un baudīt savu brīvo laiku ar gleznošanu.

Plaši Lietošana:

▶ Tas var būt krāsotas par necaurspīdīgu materiālu, piemēram, T-krekliem un auduma maisiņiem, lai pievienotu personīgo krāsu, lai jūsu preces.Tas ir labākais, krāsošanas līdzeklis.

▶ Mazu gleznu instrumentiem var tikt veikti, lai dažādos gadījumos, kas ļauj gleznot un baudīt glezniecības skolas, kafejnīcas, biroju telpās, ārā, izklaides vietām, utt.


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: optiskā rasējamais dēlis

Tagi: ķīnas pieaugušo komiksā, mākslas kopums, zīmuļa skices, komplekts skice, krāsu komplekts, valdes izdarīt, kuģa kopija, audi q7 lukturis, izdarīt zīmuļu komplekts, izdarīt komplekts.

Jūs varat arī patīk