Lenovo ThinkCentre PS2 Porta Kabeli FRU 43N9149 Oriģināls

€17.04 €34.09

Lenovo ThinkCentre PS2 Porta Kabeli FRU 43N9149 Oriģināls

Ja jūsu precīzo modeli, kas nav uzskaitīti iepriekš, mēs nebūsim atbildīgi par jebkādu saderības problēmas.Ja ir kādas neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar servisa personālam laikā.

Pirms iegādāties vienumus, lūdzu, ņemiet vērā: 1. Lūdzu, pārliecinieties, vai modeļa pasūtījumu. 2. Mēs veicām testu, 100% pirms nosūtīšanas.Ja produkts ir problēma transportēšanas laikā, lūdzu, paziņojiet mums nekavējoties pēc tam, kad, saņemot preci. 3. Mūsu produkti ir labas izskatu un funkciju.Jūs varat pasūtīt ar 100% garantiju.Es garantēju, ka visi mani produkti ir labi. 4. Nav piesaistīt pretrunas, jo produkts ir pārāk vecs.Mums ir detalizētas instrukcijas.Ja jūs nevarat pieņemt to, lūdzu, nav vieta, lai izvairītos no nevajadzīgiem strīdiem.Paldies! 5. Daži produkti ir pavisam jauna, ja akciju ir jauns sastāvs, mēs nosūtīsim visiem jaunajiem produktiem, ja jaunā krājumi ir izpārdoti, mēs nosūtīt vecos produktus.Viņi strādā tieši tas pats!nekādas atšķirības! 6. Produkta kvalitāte ir visaugstākā.Ja jūs neesat apmierināts ar nopirkto preci, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komanda.ASAP.Mēs sniegs jums nekādus nosacījumus atgriešanās un kompensāciju dienesta priekšmetus atbilstoši jūsu prasībām.


  • Iepakojums: No
  • Model1: p/n
  • Model2: PC2 Porta Kabeli
  • Veids: Kabeļa Adapteris
  • Modelis: 43N9149
  • Modeļa Numurs: 43N9149

Tagi: nopirkt lenovo thinkcentre, lenovo tiny hdmi, spēle ps2, lenovo thinkcentr, lenovo pci e, ventilators lenovo niecīga, m73, lenovo tālruni, ps2 usb, lenovo niecīga.

Jūs varat arī patīk