Tirpt Nospriegošanas Sistēmu, Skrūves Piedziņas Workbee Svina CNC C-rāmja mašīna sistēma

€9.89

Tirpt Nospriegošanas sistēmu

Tirpt Nospriegošanas Sistēma ir desinged, pamatojoties uz daudz klientu atsauksmes,mēs piedāvājam lengtheded Svina Skrūves ar Pastiprinātu Tirpt nospriegošanas sistēmu, lai atrisinātu problēmu ar pātagām, kad ilgi, garums vai ātrāk,tā ļauj Radīt skrūvi tiks piemērota lielāka summa spriedzi, kas samazina svina skrūvi 'cirst', kas ļauj ātrāk barības likmes, kas jāsasniedz.

Šī sistēma izmanto Vilces Gultņi, kas paredzēti spiediena novietot tieši uz sejas, paturot.

Šis komplekts ietver Modernizētas pagarināt, Svina Skrūvi.Ja jums ir WorkBee V2.0 (ar Lengtheded Svina Skrūves un Svina Skrūvi Spriegotājs), jums nav nepieciešams iegādāties papildu Svina Skrūves.

Iegādājoties,lūdzu, izvēlēties izmēru, pašiem ar savu mašīnu lieluma.

Dizaina integrēt daudzi ieteikumi,atgriezeniskā saite no klientiem,forumiem,maiņa,pārbaude,uzlabošana...,tāpēc Tirpt Nospriegošanas sistēmu, kas dzimis,tas atrisinātu sitieniem problēmu WorkBee efektīvi,tas ir pastiprināta, bet econimic uzlabot, šo sistēmu var izmantot jebkuru Novest skrūves piedziņas, ieskaitot Svina CNC un C-Gaismas mašīna sistēmu.Tirpt Nospriegošanas Sistēmu, kas uzstādīta uz WorkBee CNC izmanto plāksnes orientācija ar iedobi, lai 688ZZ Paturot uz iekšu.Vilces Paturot ir novietoti ārpusē plāksni un noturēti vietā ar papildu 8mm Atslēga Apkakles.Izmantojot Svina Skrūvju Nospriegošanas Instrumentu vadību Skrūvi var nospriegots tieši uz Vilces Gultņi.Piezīme: Ja jums ir pagarinājies Svina Skrūvi,tad tas jau ir labi pērk.E-Rokasgrāmata ir pieejama.

Nav Pārliecināts, Kas vienu Nopirkt?

WorkBee V2.0

Ja jūsu WorkBee ir V2.0 (Ar Garāks Svina Skrūves un Svina Skrūvi Spriegotājs), jums nav nepieciešams iegādāties papildu Svina Skrūves.

WorkBee V1.0

Ja jūsu WorkBee ir V1.0 (Bez Pagarināt, Svina Skrūves un Svina Skrūvi Spriegotājs), jums ir nepieciešams iegādāties papildu Svina Skrūves.

Komplekta Incldues:

6 x F8-16M Vilces Gultnis

6 x 8mm Atslēga Apkakle

12 x 6mm Alumīnija Distances

12 x 55mm Zema Profila Skrūves

1x Svina Skrūvi Spriegotājs


  • Zīmola Nosaukums: REFORZELL
  • Vienuma Tips: Aparatūras Daļas/Mašīnu Daļas
  • Modeļa Numurs: R-2080
  • Izmērs: 5075-1515
  • Posteņa Nosaukums: Tirpt Nospriegošanas sistēmu

Tagi: cnc shapeoko, cnc komplekts workbee, bulkman 3d cnc, c staru lineārās sliedes, c staru cnc, glonass sistēma, workbee, cnc vairogu klāja, x ass cnc, 1515 cnc.

Jūs varat arī patīk