ICC PRO V2 TESTERI TRISTAR Doks Flex IC Testa pārbaudes

€158.09 €192.79

[xlmodel]-[custom]-[8888] Vairāk Informācijas

CC Pro V2 Tristar Hydra Testeris

Ar mūsu ICC PRO V2, jūs ietaupīsiet gan laiku, gan naudu!

ICC PRO ļauj jums, lai pārbaudītu USB Kontrolieris IC, kā arī uzlādes ports, barošanas sistēma un galvenie power line ierīces VCC_MAIN/VDD_MAIN.Noteikt elementa ar vienu nospiediet pogu!

Revolucionārs funkcionalitāti ļauj jums uzlabot un vienkāršot jūsu diagnostikas procesu, vēl vairāk, novērst iespējamās diagnostikas kļūdām, ietaupot laiku un padarot diagnostikas un remonta vēl efektīvāku.

Funkcijas

Noteiktu punktu neveiksmes.Ātri un viegli.

Ar mūsu palīdzību SKT PRO, jūs ietaupīsiet daudz laika un, kā sekas, naudu, kā arī!Tas aizņem tikai dažas sekundes, lai palaistu testi, testi var pat palaist tiesības priekšā no klienta, kas ļauj speciālistam, lai sniegtu precīzus diagnostikas informāciju un paredzamā remonta cenu, kas dažu sekunžu laikā, un kas var būt problēmas ar uzlādes ports, mikroshēma vai īssavienojuma par galveno elektrības padeves līnijas.

Instant Tests

Tiklīdz ierīce sāk, tā veic ātru USB Kontrolieris IC test.Ja IC ir slikti bojāts un ir būtiska iekšējā šorti, jums tiks nekavējoties paziņots, un nekādas papildus analīzes būs veiktas.

Doks Flex Tests

Šajā testā pārbauda, vai ports uzlādes flex kabelis nepārtrauktību.Ja jebkādiem pārtraukumiem līnijām ir noteikta, jums tiks paziņots, un vārdi neizdevās rindas būs arī jānodrošina, lai jūs.Ja Doks Flex Tests neizdodas, papildu testus, kas tiks veikti.

IC Test

IC Testa ietver ne tikai testa 6 līnijas iet taisni uz USB-Kontrolieris IC, bet arī PP5V0_USB, kas iet tieši (bet ne tikai), lai Tigris.Gadījumā, ja netiek pildītas šā testa laikā, jums tiks paziņots, līdz ar to, nosaukumi līnijas, kas izturējis testu, tiks nodrošināts arī.Šajā gadījumā nākamais tests nav jāveic.

Papildu Tests/VCC_MAIN Tests

Pēdējo Papildu Pārbaudi, pārbauda integritāti barošanas/lādēšanas sistēmu un var noteikt īsslēguma par galveno elektrības padeves līniju VCC_MAIN/VDD_MAIN.Gadījumā, ja tiek konstatētas problēmas saistībā ar, jūs redzēsiet, Pārbaudiet VCC_MAIN ziņu uz ekrāna.

Ātri, vienkārši un droši!

Mūsu ICC PRO ir ļoti viegli izmantot.Vienīgais pogas uz priekšējā paneļa sāk ierīci.Visi testi tiek veikti automātiski, un jūs varat redzēt rezultātu uzreiz!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Iepakojums

Metāla kaste iepakojumā

[xlmodel]-[foto]-[0000] Fotogrāfijas Saraksts


  • Ar Magnētisko: No
  • Gabali Iekļauts: 6 in 1
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Materiāls: Hroma Vanādija Tērauds

Tagi: icc pro tristar, fone razer kraken pro v2, priekšsildītāja iphone dzelzs, tristar u2, ipbox 2th, mikro sprūds, icc pro, lamināta pelējuma, digitālo ic testeri teorija, icc pro v2.

Jūs varat arī patīk