Automobiļu Benzīns Benzīns Motora Cilindru Kompresors Platums Skaitītāja Pārbaude Trīskāršu Katalīzes Spiediena Testeris, Auto Izplūdes Gāzu Spiediena Mērītājs

€16.50 €17.37

Automobiļu Benzīns Benzīns Motora Cilindru Kompresors Platums Skaitītāja Pārbaude Trīskāršu Katalīzes Spiediena Testeris, Auto Izplūdes Gāzu Spiediena Mērītājs

Kad auto trūkst jaudas, jums var šaubos, vai Trīskāršu Katalīzes bloķēts.Par dažām automašīnām, jūs varat noņemt Trīskāršu Katalīzes, lai pārbaudītu, bet lielākā daļa automašīnu ir grūti noņemt, pat noņemt to ir grūti saprast, kā tas tiek sadedzināta iekšā.

Mūsu testa presure guage ietaupīs jums no šīs problēmas:

Lai labi darbojas auto, priekšā spiedienu trīsceļu Katalizators ir ļoti zema: 0.004 MPa tukšgaitā; Mazāk nekā 0,01 MPa pie 3000RPM.

Ja trīsceļu Katalizators nedaudz bloķēts, spiediena dosies uz 0.025 Mpa vai vairāk pie 3000RPM; augstākās jo smagāka tā ir bloķēta.

Tātad, jūs zināt, kad jums vajadzētu apmainīties ar trīsceļu Katalizators, lasot spiedienu.

Ekspluatācijas instrukcija:

1. Atrast priekšējo O2 sensors

2. Noņemt

3. Pacelšanās testa savienotājs (savienotāju, kas nav iekļauti)

4. Skrūves savienotāju uz izplūdes caurules

5. Pievienojiet testeris savienotājs, sākt auto un lasīt spiediena datus.

Piezīme:

Kad auto darbs normāls, spiediens ir ļoti zems, rādītāju, vienkārši pārvietot maz; Tikai izplūdes caurules bloķēts rādītāju pāries, protams.

Paketē iekļauts:

1 x Trīskāršu Katalīzes Spiediena Guage (kā attēlā redzams)


  • Vienuma Tips: Citi
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Tagi: intek gāzes motoru, automobiļu testa, testeri noplūdes auto, relejs testeris, komprese testeris, vienkāršu testeri auto, gaisa kompresors, emisijas testeris, gaisa automašīnu kompresors, auto gāzes reduktoru.

Sssannya2010ss
2020-11-05
5/5
Hello I do not want to returned the product here you can give me a discount on this damaged products thank you

Jūs varat arī patīk