Bērnu ballītes “Skypark Latvija” batutu centrā Rīgā, Grostonas ielā 1

Skypark Latvija sadarbībā ar Pigoriem piedāvā tematiskās bērnu dzimšanas un vārda dienu svinības – ballītes laikā bērnus sagaidīs dažādi pārsteigumi, būs spēles, rotaļas svētku istabiņā un batutos. Izvēlieties ballītes tēmu un pasākuma vadītāja tēlu, ar kuru kopā bērni dosies jautros piedzīvojumos!

Batutu centrā izbūvēts apmēram 900 m2 liels batutu laukums, uz kura var lēkāt, sportot un izklaidēties gan bērni, gan pieaugušie. Laukums ietver gan horizontālos, gan slīpos batutus. Vienā laukuma malā ir uzstādīti trīs dažāda augstuma basketbola grozi, kas ļauj to lietotājiem efektīvā palēcienā no batuta triekt grozā "slam-dunk". Otrā malā atrodas liels porolona kubu baseins, kurā piezemēties pēc iespaidīgu salto un triku veikšanas. Batutu centrs piedāvā ļoti kolorītus un neparastus telpu velosipēdus. Parkā ir izbūvētas arī 7 atpūtas telpas, kuras paredzētas bērnu ballīšu un jubileju organizēšanai. Katrā telpā ir unikāls, Igaunijas grafiti mākslinieku veidots dizains. Tās ir aprīkotas ar mēbelēm un gatavas uzņemt ciemiņus.

Lai pieteiktu svinības Skypark Latvija, aicinām aizpildīt BALLĪTES PIETEIKUMA FORMU vai zvanīt pa tālruni +371 28383824.

Ballītes izmaksas līdz 15 bērniem: 165€ darba dienās neieskaitot piektdienas, 205€ piektdienās un brīvdienās

Ballītes izmaksas virs 15 bērniem: 215€ darba dienās  neieskaitot piektdienas, 255€ piektdienās un brīvdienās

Cenā iekļauts:

  • tematiskās svētku istabas noma 2,5h
  • pasākuma vadītājs 2h
  • ieejas biļetes batutu parkā
  • iespēja līdzi ņemt savu svētku cienastu

Papildus piedāvājam:

lielo ziepju burbuļu šovs 30 min.35 €
balonu zvēriņu locīšana + konfetti salūts12 €
Punch Box spēles noma30 €
radošā darbnīca30 €
zeltīti tetovējumi7 €
seju apgleznošana30 €
Piedāvājam izvēlēties sekojošus pasākuma tēlus:

Piedāvājam izvēlēties sekojošas tematiskās svētku istabas:


 .